santral
callshop
tel
SANAL SANTRAL KULLANIMI
 

 

Sanal santral gelişmiş bir PBX santralin sağladığı tüm özellikleri bakım masrafı olmadan müşterilerimize sunan santral hizmetidir.

 

 

 

 

 

 Herhangi bir santral yatırımı gerektirmeden, bütün ip santral özelliklerini kullanırken, sadece kullandığınız kadar ödeme yaparsınız. Santral için ayırdığınız bütçenizi, işinizi büyütmeye yönelik ek finansman yaratmış olursunuz.

Sanal santral fiyatımız,mini paket,midi paket ve maxi paket olarak 3 kısımda yapılmaktadır.Mini paket 0-2 dahili arası olup tüm sanal santral özelliklerine sahip sadece 2 dahili ile sınırlı olup yıllık satış fiyatımız 100 TL dir.Midi paketimiz 5 dahiliye kadar olup ve sanal santralin tüm özelliklerine sahip fiyatımız yıllık 150 TL dir.Maxi paket dediğimiz 10 dahiliye kadar olan paketimizin ise yıllık 200 TL ödemesi vardır.Başka herhangi bir ödemeleri yoktur.Ne aylık ne de dahili başı ödemeleri yoktur.

Aylık veya dahili başı ödemeleriniz yoktur, ödemeleriniz sadece yıllıktır.Santralinizi 0850 numaranız ile birlikte 1 saatte aktif edip teslim ediyoruz.Siz sadece konuşma kredisi alıp konuşmalarınıza başlayabilirsiniz. Konuşma ücretlerimiz yurt içi tüm sabit hatlar 0,06 TL/Dk. ( 6 kuruş ), GSM ceptelefonları ise 0,10 TL/Dk. (10 kuruş ) tur.

Sanal Santral Hizmeti, Santral almadan tüm santral hizmetlerinden yararlanabileceğiniz, Firmanızın tüm haberleşme ihtiyaçlarını bütünleşik olarak karşılayan bir hizmet türüdür.