santral
callshop
tel
BURSA SANAL SANTRAL
 

 

Bursa da Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından STH lisansına sahip Hallocell Telekom firmamız 0850 numara tahsisi ve numara taşıma hizmetinin yanısıra sanal santral ve

 

 

 

 

 

 ip santral hizmetide vermektedir.Aynı zamanda tüm bu santrallerin teknik destek ve bakımını yapmaktadır.

Sanal Santral,gelişmiş bir PBX santralin sağladığı tüm özellikleri kurulum ve bakım masrafı olmadan müşterilerimize sunan santral hizmetidir. Bu hizmet müşteri lokasyonuna kurulu olan geniş özellikli PBX santralin faydalarını, IP (Internet Protokol) teknolojisinin faydaları ile birleştirmeye olanak sağlar. Sanal Santral ile aynı zamanda farklı lokasyonlardaki ofisleriniz arasında ücretsiz görüşme fırsatına da sahip olursunuz.

Sanal Santral Nasıl Çalışır ?

Sanal Santral Yönetim kolaylığı ile internetin olduğu heryerde santralinizi kullanabilir,yönetebilir ve müşterilerinizi karşılayabilirsiniz.

Sanal Santral Nedir ?

Sanal Santral, işyerine telefon santrali almadan,hiçbir yatırım maliyetine katlanmadan tüm santral hizmetlerinden yararlanabileceğiniz, firmanızın tüm haberleşme ihtiyaçlarını karşılayan, internet üzerinden çalışan yeni nesil haberleşme ve bulut teknolojisi hizmetidir. Bulut teknolojisiyle çalışan Sanal santral hizmeti mevcut analog santralinizden kurtulmanızı sağlayan veya yeni işyerinize uygulayacağınız teknolojik bir santral hizmetidir.