santral
callshop
tel
0850 NUMARA NEDİR
 

 

Sanal santral kurulum, bakım ve teknik destek maliyeti olmayan internet üzerinden çalışan firmanızın bütün haberleşme ihtiyacını karşılayan teknolojik bir hizmettir. 

 

 

 

 

 

 Sanal Santral sistemleri,fiziksel bir telefon santralinin tüm özelliklerine sahip herhangi bir donanım satın almaksızın santral yatırım ve bakım maliyetini ortadan kaldıran yeni nesil iletişim teknolojisidir.Yönetim kolaylığı ile internetin olduğu heryerden santralinizi kullanabilir ve müşterilerinizi karşılayabilirsiniz. Sanal Santraller,ister kişisel, ister firmanızın haberleşme ihtiyacını karşılayan yeni nesil bir haberleşme türüdür. Sanal Santral sayesinde santral almadan tüm santral hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

0850 numaralar,coğrafi olmayan yani belli il veya ilçe numarası olmayan konumdan bağımsız 444 lü numaralar gibi numaralardır.Sanal Numara olarakta adlandırabiliriz.

0850 numaralar,sanal numara olup herhangi bir karasal hat ile bağlanmaz,sadece voip cihazları dediğimiz voip gatewayler ,voip adaptörler,ip telefonlar veya sanal santraller ile beraber kullanılır.Sanal numara olduğu için de istediğiniz yerde kullanabilirsiniz,taşıma işlemleri gerektirmez.Bu yüzden 0850numaralara konumdan bağımsız numaralar denir.Herhangi bir coğrafi bölgeyle sınırlı olmayıp, 444 lü numaralar gibi ulusal çapta kullanılabilen ve konumdan bağımsız hizmetler için kullanılan numaralardır.